Chrome Eklentisiİşte karşınızda yeni Glocalzone Chrome Eklentisi!

Glocalzone’un sınırsız dünyasında alışverişi sizin için kolaylaştırmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Bildiğiniz gibi Glocalzone’dan ürün sipariş etmek için ilk önce istediğiniz ürünü Glocalzone profilinize eklemeniz gerekiyor. Biz de Glocalzone’la alışveriş ederken sizi en çok yoran şeylerden birinin bu ürün ekleme adımı olduğunu biliyoruz. İşte tam da bu noktada size yardımcı olacak yepyeni bir eklenti yarattık!

Glocalzone Chrome Extention Glocalzone Chrome Extention
Peki bu minik dostumuz ne işe yarıyor?

Glocalzone Chrome Eklentisi ile Amazon, Ebay ve Apple gibi mağazalardan istediğiniz ürünleri tüm detayları ile kolayca Glocalzone profilinize ekleyebileceksiniz.

Nasıl mı?

1- Öncelikle buradan eklentimizi indirin.

2- Sonrasında Google Chrome’a kurulumu yapın.

3- Google Chrome’unuzun sağındaki Glocalzone ikonuna tıklayın.

Glocalzone Chrome Extention

4- Glocalzone Chrome Eklentisi üzerinden Glocalzone hesabınıza girin.

Glocalzone Chrome Extention

5- İsteyeceğiniz ürünün bulunduğu mağazaya gitmek için mağazının isminin yazılı olduğu butona tıklayın ya da doğrudan Amazon, Ebay ya da Apple Store'da istediğiniz ürünü aratın ve bulunduğu sayfaya gidin.

Glocalzone Chrome Extention Glocalzone Chrome Extention

6- Sürpriz! Bu sayfada ”Add to Glocalzone” butonunu göreceksiniz.Eğer bu ürünü Glocalzone profilinize eklemek istiyorsanız bu butona tıklayın. Glocalzone Chrome eklentisi ile her mağazadan toplamda 3 ürünü Glocalzone profiline kolayca ekleyebilirsin.

Glocalzone Chrome Extention

7- Şimdi Extension ikonuna tıklayın ve eklemiş olduğunuz ürünleri inceleyin.Eğer her şey tamamsa altta bulunan Add to my inventory butonuna tıklayın.

Glocalzone Chrome Extention

8- Şimdi uygulamamıza gidin ve profilinizdeki ürünler kısmını açın. Evet gördünüz! Ürününüz başarıyla Glocalzone profilinize eklenmiş!

Glocalzone Chrome Extention

Son adım tek yapmanız gereken Glocalzone’da size ürününüzü getirebilecek bir gezgin bulmak ve ürün talep etmek! İşte Glocalzone Extension ile ürün eklemek artık bu kadar kolay!